Покарати вбивць Гандзюк: фанати у Вільнюсі підняли банер зі зверненням до Зеленського

Покарати вбивць Гандзюк: фанати у Вільнюсі підняли банер зі зверненням до Зеленського
8 сентября 2019 года.

Вчора на матчі національних збірних Литви й України в рамках відбору на Євро-2020 у Вільнюсі вболівальники підняли банер з вимогою до української влади притягнути до відповідальності вбивць громадської діячки Катерина Гандзюк.

Про це ввечері 7 вересня повідомили на ФБ-сторінці "Хто замовив Катю Гандзюк?"

"Пане Зеленський, сьогодні на стадіоні в Литві з вами знову говорять футбольні фанати. Напис на банері: "Зеленський, весь світ знає, що вбивці Гандзюк на свободі", - зазначено в повідомленні.

вильнюс

"Це не пусті слова. Це правда. Світ знає. Замовники вбивства Каті на свободі. Більше того, вони теж на футбольних стадіонах. Один з них сьогодні прямо тут, на стадіоні у Вільнюсі - його помітили місцеві й передали нам", - повідомили активісти.

"Раніше на футболі зустрічали іншого організатора вбивства Гандзюк, який разом зі своїм адвокатом брехав, що не в змозі свідчити на суді через поганий стан здоров'я", - зазначили активісти, маючи на увазі підозрюваного в організації вбивства Гандзюк Ігоря Павловського, який після симуляції отримав звільнення з-під арешту і відвідав матч за Суперкубок України в Одесі у липні ц.р.

"Це ганьба для вас, - заявили активісти, звертаючись до президента Зеленського. - Сьогодні у вас повнота влади, щоб посадити замовників Гандзюк. Слідство СБУ - ваше; процесуальне керівництво - ваше. У МВС - ваш тимчасовий незамінний міністр, за якого справу Гандзюк ганебно злили. В Раді - ваша більшість, яка може створити ТСК і контролювати ваших же силовиків, щоб вбивства активістів лишилися в епосі ваших попередників", - сказано в дописі.

"Пане Президенте, не змарнуйте свій шанс встановити справедливість для всіх", - заявляють активісти.

Новости по теме
Комментарии (0)