Побиття активіста на Херсонщині: поліція заявила, що не отримувала жодної заяви


19 декабря 2018 года.

Поліція Херсонської області відреагувала на слова народного депутата Ігоря Луценка, який заявив, що на Херсонщині побили активіста, що допомагав Тимчасовій слідчій комісії. Правоохоронці заявили, що не отримували жодної заяви про побиття.

У поліції вказали, що перевірили поширену інформацію та встановили, що не отримували жодних заяв.

«Перевіркою даної інформації встановлено, що до підрозділів поліції Херсонської області заяв по даному випадку не надходило», - зазначили в поліції.

Раніше член ТСК, народний депутат Ігор Луценко повідомив Громадському, що на Херсонщині кілька людей побили місцевого громадського активіста. Постраждалий співпрацював з Тимчасовою слідчою комісією, що розслідує вбивство Катерини Гандзюк та злочини проти інших активістів.

Луценко зазначав, що активіста після нападу переховують, адже «у звичайну лікарню йти небезпечно».

5 листопада Telegram-канал The Newsroom, який ведуть журналістки Тетяна Ніколаєнко і Оксана Денисова, повідомив, що слідство підозрює помічника депутата від БПП Паламарчука - Павловського - в передачі грошей ймовірному організатору нападу на Гандзюк Сергію Торбіну.

Павловський визнав, що знайомий з організатором замаху на Гандзюк. Водночас він відкинув звинувачення у причетності до злочину.

6 листопада Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію для розслідування нападу на заступницю міськголови Херсона Катерину Гандзюк та інших активістів. До складу ТСК увійшли представники різних фракцій. Про створення ТСК почали говорити після того, як 4 листопада радниця міськголови Херсона Катерина Гандзюк померла у лікарні. Поліція перекваліфікувала справу Гандзюк на закінчене умисне вбивство.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап