Підведені підсумки Дитячої Олімпіади Херсонщини – 2018


4 июля 2018 года.

З 2 по 16 червня 2018 року на базі дитячого оздоровчого табору «Прибережний» в смт Лазурне Скадовського району пройшли спортивні змагання з олімпійських видів спорту за програмою «Дитяча Олімпіада Херсонщини - 2018».

Вже 16-й рік чорноморське узбережжя Лазурного зустрічала команди кращих юних спортсменів Херсонщини. Діти і підлітки мали можливість не лише показати свої фізичні можливості, і відпочити за звичайною програмою дитячого оздоровчого табору.

Цьогоріч у спортивних змаганнях з олімпійських видів спорту взяли участь 360 юних спортсменів 2005-2007 років народження із 13 районів області (Бериславський, Великоолександрівській, Великолепетиський, Верхньорогачинський, Генічеський, Голопристанський, Іванівський, Каховський, Олешківський, Скадовський, Нижньосірогозький, Нововоронцовський, Новотроїцький), двох об'єднаних територіальних громад (Горностаївська, Каланчацька), міст Каховка, Нова Каховка та Херсона.

До програми Дитячої Олімпіади Херсонщини 2018 року увійшли змагання з футболу серед юнаків, волейболу серед дівочих команд, баскетболу 3×3 (команди хлопців та дівчат) та настільного тенісу (змішана команда).

Підведені загальнокомандні підсумки виступів команд у видах спорту та визначені переможці і призери серед команд районів, міст та ОТГ.

Так, у змаганнях з настільного тенісу у командному заліку місця розподілилися наступним чином:
1 місце - м. Херсон
2 місце - Олешківський район
3 місце - Великоолександрівський район.

У змаганнях з баскетболу 3 х 3 переможцями і призерами стали:

- серед дівчат:
1 місце - Верхньорогачицький район
2 місце - Великоолександрівський район
3 місце - Олешківський район

- серед юнаків:
1 місце - м. Каховка
2 місце - м. Нова Каховка
3 місце - м. Херсон

У змаганнях з волейболу серед дівочих команд 1 місце посів Олешківський район, 2 місце - м. Херсон, 3 місце - Каланчацька ОТГ.

У змаганнях з футболу кращими командами стали: 1 місце - м. Херсон, 2 місце - Великоолександрівський район, 3 місце - Верхньорогачицький район.

Звання найкращого спортсмена Дитячої Олімпіади Херсонщини-2018 отримав Богдан Михальченко (Великоолександрівський район).

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап