Підтримай школярів свого міста!


16 октября 2013 года.

Команда загальноосвітньої школи №4 м. Каховки «Native town» потрапила в другий етап конкурсу від компанії REHAU та потребує підтримки всіх фанатів рідного міста.

Цієї осені більше 300 ініціативних та талановитих команд з усієї України взяли участь у всеукраїнському шкільному конкурсі «Вікна Нашого Міста» від компанії REHAU, який триває з 1 вересня по 30 жовтня 2013 року. Мета конкурсу - допомогти дітям набути нових знань у сфері архітектури, будівництва, енергозбереження та спонукати до власного розвитку.

На проведення такого конкурсу представників компанії REHAU надихнули успіхи та досягнення минулорічного проекту «Мій будинок майбутнього», в якому взяли участь декілька сотень учасників з усієї України. 50 фіналістів презентували свої відео- та фотопроекти, а переможці отримали цінні призи, серед яких нові вікна в свій шкільний клас. Проте найбільшим надбанням від участі в конкурсі, на думку самих учнів, стало залучення дітей до вирішення проблем екології та енергозбереження, можливість застосування отриманих знань у власних школах та енергоефективних проектах міста.

На цьогорічний конкурс відгукнулися понад 300 шкільних команд з усієї України, які до 30 вересня змагалися за право потрапити в другий тур і розпочати власне дослідження історії архітектури рідного міста, взявши на приціл цікаві та незвичні вікна.

Одним із фіналістів стала команда загальноосвітньої школи №4 м. Каховки - «Native town».

Учасники команди хоч і молоді, проте вже дуже заощадливі. Їхня мета - вибороти головний приз і зекономити батьківські гроші на встановлення вікон у свій клас. А ще «юні економісти» пишаються своїм фестивальним містом. Один з наймасштабніших міжнародних фестивалів України - «Таврійські ігри» - зародився саме в Каховці. На жаль, останній, XVII фестиваль відбувся в 2008 році. Байкерський рок-фестиваль «Тачанка», що пройшов у цьому році всьоме, заслужено став «молодшим братом» «Таврійський ігор», а Каховку зробив столицею байкерського руху. Торік у Каховці відбувся фестиваль «Каховські Купалії» в день свята Івана Купала. На головний фестиваль цього літа «Музика нас зв'язала» з'їхалися гості не лише з різних куточків країни, а й з країн СНД.

За умовами другого туру, команда обрала будинок у Каховці та провела історико-архітектурне дослідження, під час якого кожен з учасників команди зміг приміряти на себе одну з ролей: архітектора, історика, журналіста, інженера-інноватора, капітана. У результаті команда підготувала відеопрезентацію та виклала її на сайті конкурсу. Онлайн-голосування проводиться в соціальних мережах з 17 по 30 жовтня. 1 листопада 2013 року за результатами голосування в соціальних мережах та за вибором журі REHAU буде визначено двох переможців, кожен з яких отримає головний приз - засклення одного з класів школи та планшети для кожного учасника команди.

Яку будівлю обрала команда Каховки та чому?

Які вікна-«родзинки» розшукала у власному місті і, головне, наскільки креативно зуміла їх презентувати?

Як проголосувати?

Переглянути презентацію можна за посиланням.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости