Під ГПУ намалювали «Мангера за решіткою», аби нагадати про розслідування вбивства Гандзюк

Під ГПУ намалювали «Мангера за решіткою», аби нагадати про розслідування вбивства Гандзюк
4 июля 2019 года.

Під стінами Генеральної прокуратури України увечері 4 липня близько 50 людей вийшли на акцію: протестувальники вимагають притягнути до відповідальності замовників нападу на херсонську активістку Катю Гандзюк.

Як повідомляє кореспондентка Громадського, учасники акції поблизу ГПУ намалювали на асфальті портрет Владислава Мангера, який фігурує у справі Гандзюк.

«Нам сказали, що під Генеральною прокуратурою України стерли наш напис із вимогами про вироки замовникам у справі Каті Гандзюк, - розповіла Громадському подруга вбитої Гандзюк, Марина Хромих. Ми прийшли і побачили, що все легко стерлося. Зараз ми просто поновлюємо написи. А на пішохідному переході, що поряд із ГПУ наносимо трафарет-фотографію Мангера за решіткою. Вибори пройшли і будуть інші, але ми продовжуємо вимагати покарати усіх винних у справі Гандзюк. І ні на яку політичну силу ми не працюємо», - додала вона.

Акція під ГПУ проходить не вперше. Написи під станами Генпрокуратури, зокрема, «Вимагаємо вироків» відновлюють учетверте.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап