Першому секретарю Посольства Японії в Україні пану Вакуі Ацуші презентували сучасне медобладнання у херсонських лікарнях


27 сентября 2019 года.

Першому секретарю Посольства Японії в Україні пану Вакуі Ацуші презентували сучасне медичне обладнання у херсонських лікарнях.

Медичне обладнання було надано у межах грантового проекту людської безпеки Програми «Кусаноне» Міністерства закордонних справ Японії.

Так, свого часу лікарня ім.Є. Є. Карабелеша отримала відеоендоскопічний комплекс фірми Оlympus, а пологове відділення лікарні ім. О.С.Лучанського - дихальний дитячий апарат, інкубатор для новонароджених та повітряний компресор.

Зауважимо, що обладнання для пологового відділення лікарні ім.О.С.Лучанського було закуплено посольством Японії разом із Всеукраїнським благодійним фондом «Допомагати Просто!»

Крім того, Фонд придбав додатково для палати інтенсивної терапії новонароджених другий інкубатор.

Довідка. Починаючи з 2002 року, в Україні в межах Програми «Кусаноне» профінансовано 138 проекти на суму близько 10 млн дол. США у сферах охорони здоров'я, освіти, соціального захисту тощо.

Проекти лікарень були відібрані із поміж майже 500 заявок, отриманих Посольством. Вони є частиною Офіційної допомоги Японії Україні.

З початку встановлення дипломатичних відносин у 1992 році Японія надала Україні допомогу на загальну суму 3,1 млрд дол. США.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап