Переселенцям у новій Каховці доставили гуманітарну допомогу з Угорщини


28 апреля 2017 года.

До Нової Каховки доставлена допомога від угорської екуменічної служби допомоги. Координує і реалізує благодійну акцію на території міста Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Як розповіла в. о. директора центру, Наталія Корсакова, акція на території міськради відбувається вже не вперше. В області вона реалізується за підтримки Херсонського осередку ВГО "Ліга соціальних працівників України".

"Працівники центру контактували з родинами вимушених переселенців, які проживають у Новій Каховці, відповідно до наданих списків УПСЗН. Поспілкувалися з ними, з'ясували чи потребують люди цієї допомоги. Майже всі охоче погоджувалися. Деякі відмовлялися, але дякували за увагу, турботу, акцентуючи на тому, що в місті є всі необхідні умови для нормального життя, а найголовніше - мир та спокій, - розповіла Наталія Вікторівна. - Найближчим часом уся допомога буде доставлена адресатам".

Продуктові набори та засоби побутової хімії отримають 117 родин. Крім того, 12 сім'ям, в яких виховуються малята до 2 років, нададуть додатково підгузки і дитячу косметику.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап