Перед контрольним пунктом «Чонгар» черги не зменшуються


10 июля 2017 года.

У контрольному пункті «Чонгар» прикордонники продовжують фіксувати сповільнення пропускних операцій окупантами. Внаслідок таких дій, перед цим контрольним пунктом продовжує створюватися черга із транспортних засобів, які прямують до анексованого півострову та станом на 13.00 на в'їзд до окупованого півострову вже очікує понад 70 транспортних засобів.

Аналогічна ситуації зберігається і перед контрольним пунктом «Каланчак», де на виїзд з материка очікують понад 20 автівок. У КПВВ «Чаплинка» прикордонники фіксують перебої у здійсненні пропускних операцій окупантами, але черг немає.

Та, не дивлячись на суттєве зменшення кількості громадян та транспортних засобів, окупаційна влада вже протягом кількох тижнів істотно ускладнила для громадян перетин адмінмежі у напрямку анексованого півострову. Беручи до уваги статистичні дані, у період з 01.07 по 09.07.2017 року прикордонники у контрольному пункті «Чонгар» оформили менше на 10 тисяч осіб та на 4 тисячі транспортних засобів у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

Держприкордонслужба звертається до громадян врахувати вище вказану інформацію при плануванні подорожі, а також, по можливості, в даний час обирати для перетину адміністративної межі контрольні пункти «Каланчак» та «Чаплинка».

Теги: чонгар
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап