Павло Павліш прокоментував голосування за законопроект, що скасовує заборону на продаж землі

Павло Павліш прокоментував голосування за законопроект, що скасовує заборону на продаж землі
13 ноября 2019 года.

Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроєкт 2178-10, який скасовує заборону на продаж земель сільськогосподарського призначення. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив народний депутат від партії «Слуга народу» Павло Павліш.

"Даний законопроект зібрав навколо себе низку дискусій, міфів та суперечностей. Я хочу наголосити на тому, що мораторій по своїй суті є дискримінаційним.
Ринок землі в Україні є, однак він «тіньовий», корупційні схеми працюють, латифундисти отримують неправомірну вигоду, ухиляючись від сплати податків. Вартість землі в Україні як мінімум в 5 разів нижча за ринкову", - зазначає він.
Павло Павліш вважає, що запровадження вільного ринку землі, поступово наблизить ринкову ціну на землю до справедливого значення.

Проте народний депутат наголосив, що закон має бути допрацьованим до другого читання. Зокрема, з питань права купівлі-продажу лише українцями та підприємствами, заснованими українцями, громадами, державою.
Право продажу землі іноземцям має надаватись лише після проведення референдуму.

"Державу ми не продали і не продамо! І доречі, ні в кого землю також ніхто не забирає! Обов'язку власників продажу землі немає", - підкреслює Павліш.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

чаплинка