Павло Павліш ознайомився з ходом виконання будівельних робіт у яслах-садку №85

Павло Павліш ознайомився з ходом виконання будівельних робіт у яслах-садку №85
4 декабря 2021 года.

Народний депутат України Павло Павліш ознайомився з ходом виконання будівельних робіт, поспілкувався безпосередньо з представником підрядника.

«Постійно слідкуємо за ходом робіт для того, щоб мати інформацію щодо того, чи за планом і за графіком вони здійснюються. Після минулого нашого візиту тут вже видно, що багато чого дійсно зроблено», - розповів він.

Важливо, аби дошкільний заклад відновив свою роботу повністю.

Павло Павліш додав: «Намітили вже такі подальші плани щодо покращення саме інфраструктури. Це і доріжки, які знаходяться в дитячому садочку і які треба полагодити, і дитячі майданчики, де треба замінити дахи і взагалі зробити їх більш сучасними. Плануємо також в подальшому допомагати для того, щоб цей дитячий садочок міг працювати на повну потужність, саме на 285 діточок. Тому попереду ще багато роботи, це і відновлення груп для діточок, де вони зможуть і виховуватися, і відпочивати, і проводити свій вільний час. Я так вважаю, що за час, коли буде запускатися басейн, ми вже встигнемо відновити групи, тому що для будівельних і реконструкційних робіт потрібно менше часу».

Батьки вихованців, колектив уважно спостерігають за змінами в освітньому закладі. Завідувачка Херсонського закладу дошкільної освіти №85 Херсонської міської ради Наталія Компаній підкреслила: «Ми постійно на зв'язку з народним депутатом Павлом Павлішем. Він дійсно опікується нашим садочком і я дуже вдячна за те, що є така людина, яка небайдужа до того, в яких умовах виховуються діти і яка освітня діяльність надається дітям. Робота ведеться дуже велика. Будівельники працюють щодня до пізнього вечора і у вихідні вони також тут працюють».

На правах реклами

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости