Пансіонат біля Джарилгача будують незаконно

Пансіонат біля Джарилгача будують незаконно
16 сентября 2020 года.

Скандал навколо ситуації з Джарилгачем з боку с. Лазурне набирає обертів. Як з'ясувалося, є питання до власника будівництва, з початком якого обміліла протока біля острова. Державна екологічна інспекція в Херсонській області надала відповідь на запит мешканці Херсона щодо законності будівництва впритул до Національного природного парку «Джарилгацький».

Інспектори перевірили Лазурненську селищну раду і виявили цікавий факт - ділянку забудовник отримав незаконно. Нагадаємо, пансіонат неподалік промоїни між Лазурним і Джарилгачем споруджує чинний депутат Лазурненської селищної ради. Дану землю йому виділено понад 10 років тому, наразі ділянка вже оформлена як приватна власність. Декілька місяців тому на в'їзді до берегової лінії з боку будівництва з'явився шлагбаум. За окрему плату можна підібратися просто до промоїни. Останнім часом тут виник так званий автокепмінг, дозвіл на який з незрозумілих причин надало Скадовське лісництво, по суті, підсилюючи екологічну катастрофу.

пп

У державній екологічній інспекції області повідомляють, що звернулися до УСБУ в Херсонській області, де мають відреагувати на порушення природоохоронного законодавства.

лл

Нагадаю, декілька місяців тому на сполох щодо стрімкої зміни екосистеми поблизу Джарилгача забив науковець Сергій Осипенко. За його словами, Херсонщина втрачає знаменитий острів-косу на Чорному морі.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости