Палац молоді і студентів відкрили після капітального ремонту

Палац молоді і студентів відкрили після капітального ремонту
29 декабря 2016 года.

Після виконаних ремонтних робіт у «Палац молоді і студентів» Херсонської обласної ради, керівництво області урочисто відкрили оновлений заклад напередодні Новорічних свят, 28 грудня, повідомляє сайт ОДА. 

Проведені роботи забезпечать раціональне використання енергетичних ресурсів на опалення будівлі, високі нормативні показники санітарно- гігієнічних параметрів мікроклімату приміщень та довговічність огороджувальних конструкцій під час експлуатації будівлі.

На капітальний ремонт закладу з утепленням стін, заміною вікон, дверей та вітражів у 2016 році з державного фонду регіонального розвитку було виділено близько 3,5 млн грн та 473 тис. грн - з місцевого бюджету.

Виконано утеплення фасаду мінераловатними плитами - 1845,53 кв.м. (заплановано - 2030,53 кв.м.), замінено віконних блоків - 369,08 кв.м. із запланованих 418,08 кв.м. та встановлено вітражі - 620,03 кв.м (заплановано 628,41 кв.м). Таке утеплення фасадів заощаджуватиме близько 30 % теплоресурсів. Раніше був зроблений капітальний ремонт системи опалення та відбудована автономна котельня на твердому паливі. 

Генеральний директор закладу Володимир Яценко подякував керівництву області та підкреслив «Сьогодні на Херсонщині свято - оновлений «Палац молоді та спорту» зажив новим життям і фойє закладу знову буде наповнено дитячим сміхом. Головним завданням є забезпечення творчої діяльності палацу, залучення нових молодіжних організацій, проведення цікавих концертів та вистав».

Нагадаємо, під час попередньої сесії обласної ради депутати винесли догану Володимиру Яценку, а раніше було встановлено, що в закладі винаймають приміщення приховані орендарі

 

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап