Олександр Шумков повертається в Україну з колонії РФ 24 грудня - Денісова

Олександр Шумков повертається в Україну з колонії РФ 24 грудня - Денісова
21 декабря 2020 года.

Український політв'язень Олександр Шумков 24 грудня повертається в Україну з колонії РФ, повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова.

Згідно з повідомленням у Telegram-каналі омбудсмена, під час онлайн-конференції «Депутат, допоможи полоненим Кремля!» Денисова нагадала, що зараз з політичних мотивів РФ переслідує 130 українських громадян, які є батьками 186 неповнолітніх дітей.

«Повідомила, що 24 грудня з російської в'язниці на батьківщину повертається Олександр Шумков. Також повідомила, що отримала відповідь від уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової про можливість відвідати українських політв'язнів», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Олександр Шумков служив у ЗСУ в Херсонській області, був прикомандирований до військової прокуратури. 17 серпня 2017 він не повернувся після служби додому, а у вересні його виявили в російському СІЗО. Його звинуватили в участі у забороненій в РФ організації «Правий сектор». У грудні 2018 року Севський суд Брянської області РФ засудив Олександра Шумкова до чотирьох років колонії загального режиму.

Теги: шумков
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости