Одні відновлюють, а інші знищують


12 марта 2016 года.

Одним з головних пріоритетних напрямків державної політики в сфері рибного господарства України є раціональне використання і збереження природної іхтіофауни, підвищення рибопродуктивності, шляхом спрямованого формування видового складу і запасів водних біоресурсів вселенням молоді цінних промислових видів риби, з метою переорієнтації промислового лову на об'єкти вселення.

В зв'язку з чим відповідно до планів рибоводно-меліоративних робіт у 2015 році користувачами водних біоресурсів, громадськими організаціями разом з ДУ «Новокаховським рибоводним заводом частикових риб» до Каховського водосховища було вселено більше 600 тис. штук здорової молоді рослиноїдних видів риб.

Але не зважаючи на це 10 березня 2016 року державним інспектором Херсонрибоохорони був затриманий громадянин М., мешканець с. Софіївка Каховського району Херсонської області, який займався незаконним виловом водних біоресурсів з берега у Софіївській затоці Каховського водосховища Каховського району Херсонської області. При затриманні було вилучено мисинову сітку та молодь товстолоба в кількості 79 од., молоді ляща - 3 од., карася сріблястого - 126 од., загальною вагою 50 кг.

Збитки, заподіяні внаслідок незаконного добування цінних видів водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах України складають 22797 грн.

Відносно затриманого складено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Відповідно до статті 221 КУпАП адміністративний матеріал направляється до суду для прийняття відповідного рішення.

Теги: риба
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина