ОДА: Протягом березня-травня представники контролюючих органів здійснили 295 перевірок АЗС


18 мая

У рамках роботи з легалізації діяльності АЗС/АГЗС на Херсонщині відбувся ряд перевірок. Результати інспектування сьогодні обговорили в облдержадміністрації під час засідання профільної комісії за участю представників автозаправних станцій.

Голова облдержадміністрації Сергій Козир наголосив, що всі повинні працювати в законному полі: «Разом ми напрацюємо «дорожні карти» з легалізації діяльності автозаправних станцій, аби усі працювали законно. Аби податки йшли на розвиток нашої області: дороги, освіту, медицину. Якщо треба, ми працюватимемо з кожним суб'єктом окремо».

Протягом березня-травня представники контролюючих органів здійснили 295 перевірок АЗС/АГЗС, проведено перевірку стосовно наявності дозвільних документів ДСНС, Держпраці, ДАБІ, екологічної інспекції.

В.о. начальника Головного управління Державної податкової служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим доповів, що виявлено 277 суб'єктів з ліцензією на роздрібну торгівлю.

За фактом встановлених недоліків вилучено з незаконного обігу 124,7 тони пального на суму 3,1млн грн та обладнання на суму 3, 2 млн грн. Також прийняті процесуальні рішення в рамках кримінального законодавства.

Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Микола Якименко, для оперативного вирішення актуальних питань та комунікації з представниками автозаправних станцій створено групу в месенджері.

Також якщо ви зіткнулися з перешкоджанням у легалізації діяльності АЗС/АГЗС, ви можете повідомити про це на «гарячу» лінію 0 800 504 077, аби команда облдержадміністрації змогла оперативно вам допомогти.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости