ОДА привернула увагу керівництва обласного центру до проблеми пільгового перевезення громадян


23 сентября 2016 года.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» коштів на компенсаційні виплати за пільгові перевезення окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування не передбачено.

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 01 квітня 2016 року № 232 «Про запровадження програм щодо компенсаційних виплат за перевезення пільгових категорій громадян» в місцевих бюджетах на компенсаційні виплати за перевезення пільгових категорій громадян автомобільним транспортом передбачено 6,7 млн грн.

На сьогодні кошти не передбачено в бюджетах 8-ми районів області: Новотроїцькому, Скадовському, Великоолександрівському, Верхньорогачицькому, Високопільському, Генічеському, Горностаївському та Бериславському.

З 01 липня 2016 року автоперевізники, що здійснюють перевезення на автобусних маршрутах до сільських населених пунктів Білозерського району, відновили перевезення пільгових категорій громадян - мешканців Білозерського району у повному обсязі, відповідно до чинного законодавства.

Проблемним питанням залишалось перевезення пільгових категорій громадян - мешканців м.Херсона до населених пунктів і дачних ділянок розташованих у Білозерському, Голопристанському та Олешківському районах області.

Обласна державна адміністрація з метою привернення уваги керівництва обласного центру до проблеми пільгового проїзду громадян - мешканців м.Херсона на приміських автобусних маршрутах загального користування у 2016 році неодноразово зверталися до Херсонського міського голови Миколаєнка В.В. з проханням вирішити порушене питання та укласти відповідні договори з автоперевізниками.

В ході проведення останньої наради, що відбулася 07 вересня 2016 року в Херсонській міській раді, керівництвом виконавчого комітету Херсонської міської ради вирішено, що пільгові перевезення у приміському сполученні Білозерського, Голопристанського та Олешківського районів буде здійснюватись МКП «Херсонкомунтранссервіс».

З 10 вересня 2016 року МКП «Херсонкомунтранссервіс» здійснюється відправлення автобусів за напрямками: с.Іванівка, с.Інгулець, с.Дар'ївка, с.Садове, с.Кохани, с.Кринки за відповідними графіками з площі ім.П.Дубинди (ХБК).

Крім того, завдяки проведеній управлінням транспорту, дорожньої інфраструктури та зв'язку обласної державної адміністрації роботі з автоперевізниками, на сьогодні здійснюється безоплатне перевезення окремих пільгових категорій громадян на міжміських і приміських внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування незалежно від фінансування, у тому числі учасників бойових дій, інвалідів війни, осіб, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС (І категорії), інвалідів І групи, дітей-сиріт.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости