ОДА планує запровадити європейські стандарти перевезення пасажирів у новому році


22 декабря 2016 года.

Сьогодні на засіданні колегії облдержадміністрації не залишили без уваги сферу надання послуг перевезень пасажирським автомобільним транспортом у 2017 році.

Серед нововведень - обладнання приміського пасажирського транспорту системами GPS-навігації, безкоштовним Wі-Fі та кондиціонерами. Ці заходи передбачені Програмою розвитку Херсонської області на 2017 рік і це ще один крок назустріч Європейським стандартам.

Це безперечно приємна новина для всіх пасажирів, які під час тривалої подорожі в комфортних умовах зможуть скориставшись безкоштовним інтернетом та відсліковувати свій маршрут в онлайн-режимі.

Також, для мешканців та гостей Херсонщини із початком літнього сезону будуть введені автобусні маршрути в режимі перевезень «Експрес» по всіх курортних напрямках Херсонщини, що значно скоротить їх тривалість.

Важливим, для мешканців області з обмеженими фізичними можливостями, стане використання у 2017 році 30 спеціалізованих транспортних засобів обладнаних для їх потреб.

Обговорюючи розвиток транспортної сфери, учасники колегії звернули увагу на необхідність забезпечення стабільної роботи всіх видів транспорту, а також запланували збільшення обсягів перевезення пасажирів, і вантажів на 3%.

Аеропорт «Херсон» планує наступного року встановити регулярне авіаційне сполучення м. Херсона з іншими містами України та закордонними країнами.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап