ОДА: Одинокі жителі Херсонщини отримали майже 27 тисяч продуктових наборів


11 ноября 2020 года.

За допомогою інформаційної платформи «Допомога поруч» на Херсонщині одиноким та одиноко проживаючим громадянам області передано 26,9 тис. продуктових наборів.

Для забезпечення функціонування Платформи в області утворено «гарячу» телефонну лінію (0552) 26 16 17, за якою особи, які потребують допомоги у забезпеченні продуктами харчування, транспортними послугами, предметами особистої гігієни, побутовою хімією, мають змогу звернутися та надати свою потребу.

За інформацією про забезпечення продуктовим набором крім «гарячої» телефонної лінії особи з інвалідністю з вадами зору та слуху можуть звертатися письмово на адресу Департаменту соціального захисту розвитку обласної державної адміністрації: вул. Потьомкінська, 13 А, м. Херсон та на електронну пошту: dp-soczah@khoda.gov.ua

Довідково: З метою забезпечення дотримання установлених правил карантину та убезпечення найбільш уразливих категорій населення від захворювань гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, Міністерством соціальної політики України розроблено інформаційну платформу «Допомога поруч», яка розпочала свою дію з 10 квітня.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап