ОДА: Медреформу на Херсонщині реалізовуватимуть за дорожньою картою


28 октября 2019 года.

Облдержадміністрація спільно з фахівцями Міністерства охорони здоров'я та профільним комітетом Верховної Ради України розробить дорожню карту з реалізації медичної реформи на Херсонщині. Листи з проханням сформувати відповідну робочу групу голова ОДА Юрій Гусєв доручив направити озвученим адресатам під час селекторної наради.

Разом з тим, очільник Херсонщини подякував депутатам облради за підтримку заходів, а колегам - за проведену роботу щодо реалізації медичної реформи в регіоні.

«У цьому питанні ми вже є одними із лідерів. І цю тенденцію я хотів би, щоб ми розширили на всі аспекти медичної реформи», - сказав Юрій Гусєв.

На підтвердження слів очільника області директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Віктор Короленко доповів: «Центри первинної медико-санітарної допомоги автономізовані в комунальні неприбуткові підприємства на 100%. Центральні районні та міські лікарні на 72%, обласні заклади - на 100%. Первинний рівень медицини забезпечений комп'ютерною технікою на 96%. Процент укладання декларацій з лікарями - 73,1, цей показник - один з найкращих в Україні. Крім цього, до системи FinHealth внесено більше 217 тисяч форм первинної облікової медичної документації».

Варто зазначити, що на Херсонщині автономізації підлягають 85 закладів охорони здоров'я.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина