ОДА: Близько 200 тис. домогосподарств Херсонщини користуються житловими субсидіями


9 ноября 2017 года.

Станом на 27 жовтня 2017 року програмою житлових субсидій користується 198 798 домогосподарств, що становить майже 49% від загальної чисельності домогосподарств області (407 391). Про це повідомляє Департамент соціального захисту населення ОДА.

Також за інформацією Департаменту органами соціального захисту населення області забезпечено перепризначення субсидій на наступний 12 місячний термін та призначення субсидії на опалювальний період в повному обсязі.

Станом на 01 жовтня 2017 року сума нарахованої безготівкової субсидії на житлово-комунальні послуги складає майже 1 млрд грн, на придбання твердого палива та скрапленого газу - 131,7 млн грн.

Крім того, Департамент повідомляє, що, виконуючи постанову Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 року № 534 «Порядок розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з централізованого опалення (теплопостачання), послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення» станом на 27 жовтня 2017 року згідно наданих надавачами послуг актів загальна сума невикористаних коштів, що повертаються до бюджету, становить 133,5 млн грн.

За проведеними розрахунками, які було зроблено організаціями, що надають послуги з електро - та газопостачання, 42 257 одержувачів житлової субсидії мають право на виплату частини невикористаної субсидії. Загальна сума, яка підлягає монетизації, складає по області майже 26,5 млн грн.

На сьогодні в області проведено інформування одержувачів субсидії, яких включено до відповідних списків, про необхідність подання заяви для отримання частини невикористаної субсидії.

Понад 34 тис. одержувачів, які мають право на виплату частини невикористаної субсидій, звернулися до органів соціального захисту населення області для виплати на загальну суму 21,8 млн грн.

На теперішній час в органах Державної казначейської служби області зареєстровані відповідні бюджетні зобов'язання на виплату частини невикористаної субсидії та розпочато виплату вказаних коштів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости