Обрано запобіжний захід ще одному підозрюваному у нападі на Катерину Гандзюк

Обрано запобіжний захід ще одному підозрюваному у нападі на Катерину Гандзюк
22 августа 2018 года.

22 серпня Херсонський міський суд обрав запобіжний захід В'ячеславу Вишневському, який підозрюється у співучасті в замаху на вбивство в. о. керуючої справами виконкому Херсонської міської ради Катерини Гандзюк, яку 31 липня облили сірчаною кислотою.

Слідчий суддя Дмитро Гонтар задовольнив клопотання адвоката Вишневського Майї Кесельман про проведення закритого судового процесу «для забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному провадженні».
Кесельман повідомила, що Вишневський уже визнав свою вину і співучасть в організації замаху на Гандзюк. Зі слів адвоката, підозрюваний дає правдиві свідчення органам досудового розслідування і сприяє встановленню істини по даній справі.

Захисниця Вишневського навела позитивні характеристики щодо підозрюваного з місця несення військової служби. В них зазначається, що Вишневський брав участь у багатьох військових операція в зоні АТО, в тому числі в Донецькому аеропорту, Авдіївці, Пісках та інших населених пунктах.

Порадившись, суддя Гонтар відмовив у клопотанні обвинувачення щодо обрання Вишневському запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Суд обрав підозрюваному інший запобіжний захід - цілодобовий домашній з носінням електронного засобу контролю до 20 жовтня 2018 року.

Нагадаємо, 21 серпня Херсонський міський суд заарештував на 60 діб ще двох підозрюваних у нападі на Гандзюк. Це учасники бойових дій у складі Добровольчого українського корпусу Володимир Васянович та Сергій Торбін. Обидва нагороджені орденами «За мужність» ІІІ ступеня.

Іван Антипенко

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап