Обласну виборчу комісію очолив Тарас Бузак

Обласну виборчу комісію очолив Тарас Бузак
11 августа

Обласну територіальну виборчу комісію очолив херснський журналіст Тарас Бузак.

Його висувала партія Європейська Солідарність.

Членами комісії стали багато відомих та досвідчених людей.

Цікаво, що вся команада від партії Слуга народу - це люди Андрія Путилова. А Віталій Абрамов - працював ще з Партією Регіонів. 

Список виглядає так

Заступник голови комісії - Вітвицька Ольга Валентинівна, 1968 року народження - від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії - Абрамов Віталій Анатолійович, 1981 року народження -від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:

  • Василенко Ярослав Анатолійович, 1960 року народження - від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Гераскін Віталій Дмитрович, 1952 року народження - від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Гладкий Владислав Вадимович, 1978 року народження - від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Горощенко Любов Володимирівна, 1955 року народження - від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Гудкова Ольга Володимирівна, 1967 року народження - від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Кушнірук Руслана Миколаївна, 1974 року народження - від місцевої.організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КРАЇНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Лукаш Зінаїда Харитонівна, 1944 року народження - від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ЄДИНА РОДИНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Налявська Надія Олександрівна, 1990 року народження - від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Почерняєва Наталія Григорівна, 1963 року народження - від місцевої організації Політичної партії "Республіка" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Рибак Ігор Іванович, 1980 року народження - від місцевої організації Української партії "Зелена планета" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Смоліна Ірина Миколаївна, 1958 року народження - від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Танська Тамара Йосипівна, 1946 року народження - від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Тимоч Наталія Богданівна, 1982 року народження - від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Христич Юрій Петрович, 1956 року народження - від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Чужиков Денис Юрійович, 1988 року народження - від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап