Об'єднання учасників АТО "Справедливість" спільно з правоохоронцями Херсонщини припинили діяльність нелегальних рибалок

Об'єднання учасників АТО
28 января 2017 года.

Об'єднання учасників АТО "Справедливість" спільно з правоохоронцями припинили діяльність нелегальних рибалок, які під виглядом офіційної діяльності незаконно виловлювали біоресурси в Дніпровському лимані.

27 січня, під час рибоохоронних заходів біля села Рибальче, були виявлені дві бригади рибалок, які вели промисел за допомогою неводів.

Активісти з'ясували, що під прикриттям офіційного промислу, незаконною ловлею займаються представники рибного господарства «Перемога» і бригада приватного підприємця. В ході перевірки були встановлені факти, які підтвердили, що видобуток живих водних ресурсів проводився з порушеннями. Правоохоронці помітили, що журнали обліку вилову риби за 2016 рік у рибалок прострочені. Це означає, що з 1 січня вони ведуть лов незаконно і не ведуть облік виловленої риби.

Крім того, на місці були затримані транспортні засоби, завантажені уже виловленою рибою, які не були зареєстровані за підприємством. У водіїв не виявилося жодних документів на вантаж. Знаряддя лову так само не мали ніяких номерів, а рибалки працювали без санітарних книжок.

photo

На місці незаконного лову виявився місцевий інспектор рибохорони, який спостерігав за рибалками і не вчиняв жодних дій, аби завадити незаконному вилову.

Виявлені порушення були задокументовані. Подальше рішення щодо браконьєрів прийме суд.

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости

    c8
    пап