О другій ночі судді намагаються розібратися у "справі Сальдо"


3 октября 2015 года.

02 жовтня 2015 року до Херсонського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Херсонської міської партійної організації політичної партії "НАШ КРАЙ" до Херсонської міської виборчої комісії Херсонської області, третя особа без самостійних вимог на стороні позивача Сальдо В. про визнання протиправним рішення Херсонської МВК про відмову в реєстрації Сальдо В. кандидатом на посаду Херсонського міського голови від політичної партії "НАШ КРАЙ".

Про це повідомляє прес-служба суду.

Справа призначена цього ж дня на 20 год. 00 хв., оскільки строки розгляду виборчих справ є скороченими, відповідно до ст. 172 КАС України.

В хід розгляду цієї справи вступила й політична партія «ВО «Батьківщина» шляхом заявлення своїх вимог на підтримку рішення ТВК про відмову в реєстрації Сальдо В. Ними ж заявлено відвід складу суду, клопотання про залишення позовної заяви без розгляду та ряд інших клопотань, у задоволені який суд відмовив.

На даний час в нарадчій кімнаті вирішується клопотання відповідача про відвід головуючого судді. Розгляд справи продовжується за присутності великої кількості слухачів і представників ЗМІ.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости