Новокаховський волейболіст став призером чепмпіонату України


21 марта 2017 года.

З 17 по 19 березня в Ужгороді відбувся фінальний тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків до 17 років. У змаганнях взяли участь 15 команд з різних міст нашої держави: Ужгорода, Первомайська, Лозової, Запоріжжя, Олешок, Нової Каховки, Чорноморська, Роздільної та Сваляви.

Про це повідомляє видання "НК онлайн".

Нову Каховку представляв вихованець ДЮСШ Новокаховської міської ради (директор П. Бойко) Олександр Бойко, який виступав у парі з Денисом Кравченком з міста Олешки, - розповідає ступник директора з навчально-тренувальної роботи ДЮСШ Наталя Меркотан.

Протягом трьох ігрових днів змагань наш юний спортсмен зі своїм партнером без особливих проблем з однаковим рахунком 2:0 обіграли наступні команди: Курко/Крайниковець (м. Ужгород), Гур'янов/Ніколаєв (м. Чорноморськ), Курінний/Кришталь (м. Первомайський/м. Лозова), Плотнік/Переходнюк (м. Роздільна).

Серією трьох послідовних перемог Олександр та Денис забезпечили собі місце у фіналі змагань, де зустрілися з фаворитами змагань - командою «Ужгород-1» у складі Роля Валерія та Мошак Ростислава. Але, нажаль, суперники виявилися сильнішими і в підсумку гра звершилася з рахунком 2:0 (21:16, 21:18) на користь господарів змагань.

Призові місця розподілилися наступним чином:

І місце - Роля/Мошак (Ужгород),

ІІ місце - Бойко/Кравченко (Нова Каховка/Олешки),

ІІІ місце - Плотник/Переходнюк (Роздільна).

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина