Новокаховська міськрада звернулася до СБУ щодо притягнення до відповідальності депутатки, яка поширювала нацистські символи


31 марта 2017 года.

30 березня у Новокаховській міській раді відбулося пленарне засідання 27 сесії. 

Одним із перших депутати заслухали запит депутата Олександра Лук'яненка, секретаря міської ради, до керівників міського відділу СБУ та прокурора місцевої прокуратури щодо публікації депутатом Новокаховської міської ради Параскевою Джуманіязовою під псевдо "Параскева Терен" на своїй сторінці в соціальній мережі фейсбук листівки, де містяться пропаганда символіки військ СС фашистської Німетчини, і яка закінчується гаслом вступати до дивізії СС Галичина.

Про це пише видання "НК онлайн".

Після дискусії в залі депутати більшістю у 21 голос "За" підтримали запит Лук'яненка, у якому той вказує на можливий злочин, скоєний Джуманіязовою, що передбачений ст. 436-1 Кримінального кодексу України «Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів».

У рішенні ради зазначено: "Направити депутатський запит Лук`яненко О.В. керівнику Новокаховської місцевої прокуратури, начальнику Новокаховського міжрайонного відділу Служби безпеки України для розгляду".

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина