Новокаховчани стали призерами чемпіонату Чернігівської області зі стрільби із луку


23 ноября 2018 года.

На початку листопада 2018 року в місті Чернігові пройшов відкритий чемпіонат Чернігівської області зі стрільби із луку у приміщенні.

У дводенних змаганнях взяли участь 70 спортсменів з різних областей України. Серед учасників були і вихованці Новокаховської ДЮСШ «Таврія» на чолі з тренером-викладачем майстром спорту України міжнародного класу зі стрільби із лука Юлією Рєзніковою.

За підсумками змагань новокаховські спортсмени посіли наступні призові місця: І місце - Гук Данило (кваліфікаційний раунд серед чоловіків) та ІІ командне місце серед чоловіків. Данило також вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту України. ІІ місце - команда MIX (Анісімова Анна та Дурандін Іван); ІІ командне місце серед кадеток: Першина Марія та Дороженко Кіра; ІІІ командне місце серед кадетів: Анісімов Роман та Болгарін Ярослав; ІІІ місце - Першина Марія (серед кадеток олімпійський раунд); ІІІ місце - Дурандін Іван (кваліфікаційний раунд молодші кадети); ІІІ місце - Анісімова Анна (кваліфікаційний раунд серед молодших кадеток).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости