Новачок з групи Берадзе виграв у Фісталів 15 мільйонів на витратники для гемодіалізу для Херсона


23 июня 2020 года.

КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради 9 червня замовило ТОВ «ІМЕД» витратні матеріали для гемодіалізу на 14,70 млн грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять витратні матеріали для гемодіалізу, сумісні з апаратом штучної нирки фірми «Bellco» (Італія), перелік якого із цінами наведений у таблиці нижче.

У січні-квітні ціни для цієї лікарні від ТОВ «Лізоформ Медікал» були майже такі ж.

Ціна угоди всього на 2% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 15,01 млн грн.

Засновником столичної «ІМЕД» є Яна Почеп, а директором - Олег Піскоха. Раніше він керував ТОВ «Госпітальний менеджмент» Зази Берадзе та швейцарського АТ «БХП Біо Хелс Фарма АГ», кінцевими бенефіціаром через яке також вказаний Заза Берадзе.

Фірми «Госпітальний менеджмент», «Лізоформ Медікал» і ТОВ «Індекс» входять в групу постачальників витратників для гемодіалізу «Лізоформ», дружню до групи «фісталівців».

Нагадаємо, у 2017 році Волинське ОТВ АМКУ оштрафувало дві фармацевтичні компанії Берадзе - «Госпітальний менеджмент» і ТОВ «Віріліс» за тендерну змову. Фірми виграли першу інстанцію та апеляцію, однак касація повернула справу на повторний розгляд. При повторному розгляді справи всі три інстанції виграли вже антимонопольники, тому обидві фірми нині знаходяться в «чорному списку» і не можуть брати участь у відкритих торгах.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Артоніка» з-під Києва, директором якого є Світлана Михайленко, а засновником - Світлана Курченко. Остання керує ТОВ «Автоспецпром», кінцевими бенефіціарами якого значаться брати Володимир та Герман Фісталі.

 

Теги: тендер
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости