Нова Каховка планує залучити понад 25 млн грн інвестицій з Державного фонду регіонального розвитку


1 февраля 2019 года.

Для участі у конкурсі проектів, фінансування яких у 2019 році можливо здійснювати за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку до департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації направлені пакети документів важливих для розвитку об'єднаної територіальної громади об'єктів:

  • Будівництво центру надання адміністративних послуг. Загальна вартість робіт - 13 млн. 078,929 тис. грн.
  • «Реконструкція існуючої будівлі під дитячий садок по вул. Монастирська, 50 в с. Корсунка». Загальна кошторисна вартість - 5 млн. 977,707 тис. грн.
  • «Реконструкція водогонів в/з «Сокіл» в м. Нова Каховка». Загальна кошторисна вартість - 5 млн. 461,0 тис. грн.

З метою запобігання техногенним катастрофам на об'єктах комунальної власності, недопущення затоплення місцевості, забезпечення роботи водопровідної мережі та збереження нормативної якості води відповідно до санітарних вимог розроблено проектно - кошторисну документацію вкрай необхідного об'єкта: «Будівництво самопливного каналізаційного колектору діаметром 600 мм від перехрестя вул. Дружби - Маяковського - М.Букіна».

Проект проходить комплексну державну експертизу і по її завершенню теж буде переданий для участі у конкурсному відборі проектів ДФРР.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости