НіБуЛон побудує судна на херсонському заводі


18 февраля 2015 года.

Цими днями на Херсонський державний завод «Паллада» було поставлено перші чотири вагони з металопрокатом для порізки деталей до трьох несамохідних суден проектуNBL-91.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Вага доставленого металопрокату - 269 тонн, це 21 % від обсягу передбачених для ХДЗ «Паллада» поставок металу в рамках даного проекту. А найближчим часом херсонське підприємство одержить ще 977 тонн металопрокату для виготовлення деталей до несамохідних барж проекту NBL-91.

З одержанням металу на ХДЗ «Паллада» відразу ж розпочалися роботи з очищення, ґрунтування прокатних листів і порізки деталей для суден цього проекту. За цей час очищено, проґрунтовано 30 листів товщиною 8 мм, а також порізано 10 листів металопрокату.

Тим часом 200 тонн металопрокату для будівництва серії суден даного проекту було поставлено на суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН». З метою виконання будівництва барж у мінімальні терміни, паралельно з виготовленням деталей на ХДЗ «Паллада», на суднобудівному підприємстві «НІБУЛОНу» буде виготовлено пласкі полотнища зовнішньої обшивки, внутрішнього борту і другого дна циліндричної частини суден. У цехах ССЗ «НІБУЛОН» вже підготовлено спеціальні стенди, а найближчим часом почнеться складання полотнищ.

Несамохідні судна (баржі) проекту NBL-91 річкового району плавання з двома вантажними трюмами конструктивно пристосовані до транспортування у баржовому складі з буксиром-штовхачем. Призначені для транспортування генеральних і навальних вантажів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап