Неприбуткові організації мають підтвердити свій статус добровільно


15 сентября 2016 года.

Однією з умов, яка має бути виконана для набуття статусу неприбуткової організації, є факт внесення такої організації контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Наразі органи ДФС надсилають неприбутковим організаціям письмові запити щодо підтвердження статусу, відповідь на які повинна надійти протягом місяця. У разі підтвердження відповідності установчих документів вимогам ст.133.4 ПКУ та постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 №440, така неприбуткова організація включається до нового Реєстру. У іншому випадку її посадові особи отримають повідомлення про невідповідність установчих документів.

Якщо неприбуткові організації не приведуть у відповідність документи до вимог ПКУ, з 1 січня 2017 року вони будуть виключені з Реєстру неприбуткових організацій та втратять пільговий статус.
Головне управління ДФС у Херсонській області звертається до всіх керівників та бухгалтерів організацій та установ, які мають статус неприбутковості, якщо Ваша організація досі не отримала запит, необхідно підготувати відповідні документи, та надати їх до державної податкової інспекції за місцем обліку.

Також у разі відповідності Вашої установи чи організації вимогам ст.133.4 ПКУ необхідно звернутись до державної податкової інспекції за місцем обліку для отримання нового Рішення з ознаками відповідно до чинного законодавства.

Теги: го
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина