НАЗК визначено типові корупційні ризики у діяльності органів влади, а також приклади заходів щодо їх усунення або мінімізації


9 января 2018 года.

НАЗК затверджено доповнення до Методичних рекомендацій щодо підготовки антикорупційних програм органів влади.

Відповідне рішення було ухвалено Національним агентством на черговому засіданні. В доповненні визначено типові корупційні ризики у діяльності органів влади, а також приклади заходів щодо їх усунення або мінімізації.

Вказані доповнення були розроблені на основі результатів аналізу антикорупційних програм органів влади, які надходили на погодження протягом 2017 року, та пропозицій наданих до програм Національним агентством.

До корупціогенних сфер діяльності органів влади віднесено, зокрема функції з проведення публічних закупівель, надання адміністративних послуг, управління персоналом, управління фінансовими та матеріальними ресурсами, юридичного забезпечення, організації роботи щодо запобігання та виявлення корупції.

Наведені приклади корупційних ризиків та заходів щодо їх усунення або мінімізації можуть бути використанні під час проведення оцінки корупційних ризиків в діяльності органів влади, з урахуванням їх адаптації до специфіки діяльності органу.

Теги: назк
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина