Найвідоміший виробник металопрокату – Метінвест


26 декабря 2020 года.

Для української економіки металургія завжди була особливо значущою галуззю. Тому не дивно, що й в наш час вона є найбільш об'єктивним маркером стабільності економічного розвитку країни в цілому.

В новому тисячоріччі Україна продовжує займати досить високі позиції на мировому ринку сталі й має ряд великих та широко відомих у світові металургійних компаній. Найвідомішим українським виробником металопрокату можна впевнено назвати ТОВ «Метінвест-Холдинг» - компанію з великим технічним потенціалом, розвиненою інфраструктурою та повним циклом виробництва.

Позиції на мировому ринку

Відповідно за рейтингом «50 найкращих світових виробників сталі», складеного всесвітньою асоціацією сталі Wordsteel, компанія ТОВ «Метінвест Холдинг» займає 42 сходинку. Слід зауважити, що ТОП-50 складається за умови обсягів виробництва сталеливарної продукції та на підставі аналізу виробничо-економічної діяльності компаній-виробників сталі, але аналітики обов'язково враховує клієнтоорієнтованість, конкурентоспроможність та стабільність впровадження виробником технічних, цифрових та маркетингових заходів, що підвищують рівень ефективності управління та безпеки праці. За підсумками 2019 року підприємствами холдингу вироблено 9,58 млн. тонн сталі, а її продукція поставляється до 96 країн світу.

Курс - постійний розвиток

Історія холдингу «Метінвест» починається з 2006 року. З моменту створення компанія значно розвинулась й сьогодні поєднує у своїй структурі найбільші металургійні комбінати України («Азосталь», ММК ім. Ілліча, «Запоріжсталь»), які славнозвісні своїми трудовими подвигами та традиційно високою якістю металу, та виробничі лінії у країнах Європі - Ferriera Valsider, Metinvet Trametal, Spartan UK, Promet Steel.

Дотримання стратегії розвитку дозволяє компанії ТОВ «Метінвест» гідно конкурувати з азіатськими та європейськими виробниками металопрокату та постійно поширювати та оптимізувати корпоративну діяльність. Так, холдинг один із перших українських виробників сталі запровадив корпоративні підрозділи, функції яких припускають:

  • проведення продаж на внутрішньому ринку («Метінвест-СМЦ»);

  • виконання робіт з технічного обслуговування підприємств («Метінвест-Промсервіс»);

  • впровадження транспортно-експедиторської діяльності з метою забезпечення корпоративної логістики на території України та за її межами («Метінвест-Шиппінг»).

Такий підхід дозволив компанії «Метінвест» значно скоротити шлях металу від виробника до споживача та зробив холдинг відомим не тільки металотрейдерам, але й пересічним громадянам. При цьому конкурента ціна на металопрокат від даного виробника обумовлює його широке використання у самих різних галузях в Україні та за кордоном. Так, продукція ТОВ «Метінвест-Холдинг» використовується:

  • у будівництві та в різноманітних інфраструктурних проектах;

  • у автомобільній промисловості та машинобудуванні;

  • у сільському господарстві;

  • у суднобудівельній галузі та в вагонобудуванні;

  • при виробництві електронного обладнання та побутової техніки;

  • для виготовлення побутових товарів й трубопроводів різного призначення.

Компанія «Метінвест» постійно впроваджує цілий ряд заходів, спрямованих на зниження енергоспоживання та підвищення рівня екологічності виробництва. Но головне, холдинг інвестує не тільки в оновлення технічної бази власних підприємств, але й в соціальні проекти різного напрямку. Відкритість та чесність по відношенню до партнерів та клієнтів також позитивно відзначається на статусі компанії та ще раз підтверджує, що завдяки таким гігантам галузі українська металургія залишиться конкурентоспроможною на світовому ринку ще довго.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости