Найбільша насосна станція каналізації міста оновлюється


25 мая 2017 года.

Наприкінці травня поточного року фахівцями Водоканалу завершені заплановані роботи із заміни ділянки напірного трубопроводу на головній насосній станції каналізації міста (ГНСК).

Бригадами служби каналізації та механічного цеху підприємства на одному з насосних агрегатів була замінена зношена ділянка трубопроводу - встановлена нова труба (довжина 6 м/ діаметр 426 мм).

Для тимчасового звільнення трубопроводу від стічних вод у грабельному приміщенні станції був задіяний потужний насос Flygt шведського виробництва, за допомогою якого утримувався знижений рівень стоків у приймальному резервуарі.

Заміна ділянки трубопроводу на ГНСК дозволить уникнути частих ремонтів трубопроводу, що швидко руйнується в умовах газової корозії, а також підвищить рівень надійності станції та скасує загрозу виливу стічних вод на поверхню.

Для довідки.
ГНСК розташована у м. Херсоні за адресою Червонофлотська, 127а. Введена в експлуатацію 10 серпня 1975 року. Фактична потужність - 35 тис.м3/добу (54% від обсягів водовідведення). Енергоспоживання - 10,8% від загального енергоспоживання (45% від енергоспоживання об'єктів водовідведення).
Призначена для прийому та перекачування на міські очисні споруди каналізації (розташовані у с. Комишани) побутових, господарсько-побутових стічних вод з центральної частини міста, Житлоселища та 60% Дніпровського району, КНС «Поліграффабрики», КНС Річкового порту і Морського порту та інших підприємств, які мають свої райони каналізування.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости