НАБУ розслідує можливі зловживання при будівництві футбольних полів


15 июня 2018 года.

Детективи НАБУ розпочали розслідування за фактами щодо можливих зловживань службових осіб законодавчої та виконавчої гілок влади при виділенні коштів та закупівлях коштом державного бюджету робіт та послуг із будівництва футбольних полів зі штучним покриттям.

Про це повідомляється на сторінці НАБУ в Facebook.

За інформацією НАБУ, відомості до ЄРДР внесені на виконання ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України. Попередня правова кваліфікація - ст. 366-1, ч. 3 ст. 368-2, ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

«Принагідно зазначаємо, що факт внесення відомостей до ЄРДР жодним чином не свідчить про те, що з боку тієї чи іншої особи дійсно мали місце неправомірні дії. З метою встановлення об'єктивних фактів та збору доказів і проводиться досудове розслідування. Відповідно до статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у скоєнні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її провина не буде доведена в законному порядку й встановлена обвинувальним вироком суду», - зазначили в НАБУ.

За інформацією журналіста «Слова і Діла», одним із фігурантів цього розслідування може бути народний депутат Андрій Павелко, який нещодавно відкрив два футбольних поля в Дніпрі.

На Херсонщині за будівництво полів та майданчиків відповідає особисто голова ОДА Андрій Гордєєв, який одночасно є головою обласної федерації футболу.

У парламенті він був членом бюлжетного комітету, який очолює Павелко.

Теги: поля
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина