На території Каланчацького району здійснюються лабораторні дослідження хіміко-радіометричної лабораторії

На території Каланчацького району здійснюються лабораторні дослідження хіміко-радіометричної лабораторії
7 мая 2019 года.

На території Каланчацького району з 08 квітня 2019 року спеціалістами хіміко-радіометричної лабораторії Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України проводяться та будуть проводитися до 31 травня 2019 року дослідження атмосферного повітря на наявність небезпечних хімічних речовин.

Дані заходи здійснюються на виконання вимог розпорядження Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 28.03.19 р. №02-4709/171 та з метою моніторингу стану навколишнього природного середовища в Херсонській області, а також забезпечення безпеки та своєчасного реагування щодо можливого забруднення атмосферного повітря шкідливими речовинами території Каланчацького району від діяльності заводу «Титанові інвестиції» (м. Армянськ ТОТУ АР Крим).

Дослідження проводяться сучасними автоматичними газоаналізаторами Drager X-am 5600, Drager X-am 5000, ДОЗОР 5СМ, MultiRAE PRO та газовим хроматографом Тоrion Т- 9.

Спеціалістами лабораторії вже відібрано та досліджено проби повітря біля таких населених пунктів району, як: смт. Каланчак та Мирне, с. Преображенка та Олександрівка, КПВВ «Каланчак» та «Чаплинка». На даний момент за результатами аналізу повітря перевищення концентрації забруднюючих речовин за встановленого ГДК не виявлено.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости