На квітень заплановані торги з продажу прав оренди землі у 5 районах Херсонщини


2 апреля 2018 года.

Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області визначили перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди яких виставляються на торги у квітні.

До нього увійшли 12 земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих у 5 районах області.

Найбільше - 5 земельних масивів загальною площею 129,7 га пропонуються для оренди у Генічеському районі. У Каховському районі для передачі в оренду з торгів відібрали 4 земельні ділянки загальною площею понад 94,4 га. По одній ділянці - в Бериславському (10 га), Горностаївському (53 га) та Новотроїцькому близько 10,4 га) районах.

Загальна площа земельних ділянок, права оренди на які планується реалізувати упродовж місяця, складає понад 297,5 га. Загальний стартовий розмір річної орендної плати за них - близько 401 тис. гривень. Стартова відсоткова ставка встановлена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Строк оренди становить 7 років.

Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області, яке є організатором торгів, запрошує громадян, фермерів та сільгосптоваровиробників взяти участь у земельних торгах у формі аукціону.

Теги: аукцион
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап