На Херсонщині зустріли перший борт «Рози Вітрів» з Києва

На Херсонщині зустріли перший борт «Рози Вітрів» з Києва
6 октября 2020 года.

Зранку до столиці, а ввечері назад - до Херсона. Відтепер жителі та гості нашої області можуть скористатися рейсами авіакомпанії «Роза Вітрів» (Windrose), які здійснюватимуться 5 разів на тиждень. Першим авіарейсом з Києва вже скористалася родина Олександра з Херсона. Чоловік задоволений якістю обслуговування та відзначив зручний графік польотів.

Вильоти з Херсона до Києва відбуваються на 7:10 по понеділках, вівторках, середах, четвергах і суботах.

Рейси з Києва до Херсона виконуться о 20:40 по понеділках, вівторках, середах, п'ятницях і неділях. Долетіти в один бік можна всього за 1 годину 20 хвилин.

Налагодження співпраці з авіаперевізником «Роза Вітрів» стало черговим кроком до відкриття Херсонщини для всієї України. На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Олександр Самойленко: «Херсонський аеропорт - один з найкращих в Україні. Сподіваюсь, що ми і надалі будемо нарощувати об'єми перельотів та відкривати нові напрями авіасполучень, зокрема і з компанією Роза Вітрів»/

Зараз «Роза Вітрів» літає з Києва до Львова, Івано-Франківська, Одеси, Миколаєва, Дніпра, Запоріжжя та Харкова. Мінімальна ціна авіаквитка стартує від 830 грн в один бік і від 1720 грн туди-назад. У вартість включене перевезення ручної поклажі і багажу до 23 кг.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости