На Херсонщині збільшилась кількість зрошувальних земель


28 апреля 2017 года.

У с. Киселівка Білозерського району відбувся запуск масштабного зрошувального комплексу на площі поля близько 1000 га, повідомляє прес-служба ОДА.

Збільшення кількості зрошувальних земель стало можливим завдяки реалізації інвестиційного проекту компанії ED & F Man Company, які спеціалізуються на виробництві цукру повного циклу у співробітництві з ТОВ «Агро-Діло».

Як зазначив представник власників «Агро-Діло» в Україні Ян Кісс, що багато років їх компанія успішно і комфортно працює в Україні і тепер на Херсонщині, де вони знайшли підтримку обласної та місцевої влади: «Окремо хочу подякувати голові облдержадміністрації Андрію Гордєєву і його команді за підтримку. Це важливо для нашої компанії і тому ми плануємо нарощувати свої потужності».

«До кінця 2017 року кількість зрошувальних земель має збільшитись на 13 000 га, це завдання для облдержадміністрації. Ми працюємо над залученням ще більшої кількості інвесторів не дивлячись на те, що через посушливий клімат Херсонщина - зона ризикованого землеробства. Саме зрошення може вирішити це питання», - підсумував Андрій Гордєєв та подякував за довіру інвестору.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина