На Херсонщині засуджено трьох осіб за ухиляння від мобілізації


9 июня 2015 года.

Судами Херсонської області засуджено трьох осіб за ухилення від мобілізації.

Так, вироком Генічеського районного суду за вчинення злочину. передбаченого ст. 336 Кримінального кодексу України засуджено особу, яка будучи достовірно обізнаною про проведення на території України часткової мобілізації до Збройних Сил України, оголошеної Указом Президента України № 607/2014 від 21.07.2014, отримавши повістку з роз'ясненням та вимогою прибуття до районного військового комісаріату, без поважних причин, умисно, не прибула та не повідомила причин неприбуття для призову за мобілізацією.

Цю особу засуджено до 2 років обмеження волі із застосуванням ст. 75 Кримінального кодексу України з випробуванням 1 рік з виконанням обов'язків за ст. 76 КК України.

Бериславським районним судом та Каховським міськрайонним судом затверджено угоди про визнання винуватості у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 336 КК України, та засуджено до 3 та 2 років позбавлення волі відповідно із застосуванням ст. 75 звільнено від покарання з іспитовим строком на 1 рік двох осіб.
Вказані особи також не прибули у визначений у повістках час для подальшого відправлення у команду до Збройних Сил України.

Досудові розслідування ще у 5 кримінальних провадженнях за фактами ухилення від мобілізації до Збройних Сил України тривають.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина