На Херсонщині запрацює новий асфальтний завод


31 мая 2017 года.

Питання забезпечення асфальто-бетонною сумішшю відділені від обласного центру райони давно турбує владу всіх рівнів Херсонської області.

Такі райони як Іванівський, Нижньсірогозький, Генічеський переважно забезпечувалися асфальтовою сумішшю для потреб ремонтів доріг з заводу в місті Каховка.

Не варто нагадувати нашим читачам, що відстань від Каховки до Іванівки складає 90 км.

Саме через відстань виникають складнощі у дорожників.

Як бідкаються самі дорожники, перевезення старою вантажівкою асфальту до Іванівського району займає чимало часу. Поки асфальт підвозиться Райавтодору доводиться подекуди простоювати, тай по дорозі суміш застигає і якість ремонтного полотна з таким матеріалом залишає бажати кращого.

Не варто забувати і масштаби ремонтних робіт. Зі слів працівників дорожнього господарства, з нашими ямами на дорогах вантажівки на 5 тон суміші вистачає на годину роботи і ліквідації всього декількох ям. Далі машина знову мусить їхати до Каховки, а працівники чекати на суміш.

Віднедавна влада області, разом із дорожньою службою вирішили відкрити завод по виготовленню асфальтової суміші у східній частині Херсонської області для забезпечення потреб Нижньосірогозького, Іванівського та Генічеських районів.

Оскільки в Генічеському районі колишній радянський завод зруйновано, Іванівський безнадійно розкрадено, вибір пав на завод в Нижньосірогозькому районі, який Нижньосірогозці бережно зберегли з радянських часів.

Зі слів наших джерел, завод в селі Верхні Сірогози повністю збережено. Він не сильно постраждав від крадіїв. Наразі, туди доставлено обладнання, закінчуються роботи по підключенню підстанції для електропостачання заводу.

Старт планується найближчими днями. Орієнтовно від 5 до 10 днів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап