На Херсонщині виявили 37 незаконних мігрантів


12 апреля 2017 года.

Працівниками міграційної служби, спільно зі співробітниками Національної поліції області, Херсонського та Бердянського прикордонних загонів, працівниками Служби безпеки здійснено контроль за виконанням іноземцями та особами без громадянства ( далі - ОБГ ) міграційного законодавства України.

Про це повідомляє УДМС України в Херсонській області.

У ході практичного етапу заходу, який тривав з 20 по 31 березня, з метою виявлення осіб, які незаконно перебувають на території України, спеціалістами ретельно перевірено місця значного скупчення іноземних громадян: вокзали та автостанції , продуктові та речові ринки, торгові майданчики, навчальні заклади, гуртожитки та готелі .

За результатами перевірок на Херсонщині виявлено 37 нелегальних мігрантів. Відносно 36 порушників прийнято рішення про їх примусове повернення в країну походження та стосовно 1 іноземця, громадянина Вірменії - про примусове видворення з України.

Скорочено строк перебування на території України 2 громадянам, прийнято 1 рішення про добровільне повернення з території України та 9 рішень про заборону в'їзду іноземцям на територію нашої держави.

Серед порушників міграційного законодавства - громадяни Російської Федерації, Вірменії, Азербайджану, Узбекистану та ін.

Загалом складено 121 адміністративний протокол, накладено штрафів на суму понад 65 тисяч гривень.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости