На Херсонщині відкрився Україно-Китайський форум економічного співробітництва


31 мая 2018 года.

Сьогодні, 31 травня, у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гончара відкрився Україно-Китайський форум економічного співробітництва.

Спеціально для участі у Форумі завітала китайська делегація з 25 представників бізнесу, промисловості, розвитку підприємств за кордоном з чотирьох провінцій Китайської Народної Республіки.

Відкрила захід Президент Херсонської торгово-промислової палати Вікторія Остроумова:

«Цей Форум дає гарні можливості для обох сторін у сфері АПК, промисловості, інвестування. Дякуємо за зацікавленість у розвитку херсонського підприємництва, можливості обмінюватися досвідом і, звичайно, впроваджувати інновації».

Перед початком розгляду напрямків співробітництва у форматі В2В, було презентовано Херсонський регіон і його можливості.

Після цього учасники Форуму розглянули плани уряду та бізнесу Китаю з інвестиційного співробітництва з Україною та Херсонським регіоном зокрема.

Також оглянули можливості для інвестиційної співпраці у сферах АПК, інфраструктури та логістики, туризму в Херсонському регіоні й презентували відповідні проекти.

Щодо можливого співробітництва китайська сторона провела більш детальні переговори з херсонськими компаніями, які зацікавлені у спільній роботі.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина