На Херсонщині відбулися зональні змагання Всеукраїнського дитячого футбольного турніру


16 мая 2016 года.

13 - 14 травня 2016 року в місті Берислав Херсонської області на стадіоні «Машинобудівник» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва відбулися зональні змагання Всеукраїнського дитячого футбольного турніру «Кубок націй Данон» 2015/2016 років серед команд юнаків 2004 року народження в групі №7, у яких узяли участь 3 футбольні команди півдня України цієї вікової групи, а саме:

- «Молнія» ЗОШ №20 м. Бердянськ Запорізької області;

- «Олімп» Голицинівська ЗОШ Жовтневого району Миколаївської області;

- «Славія» ЗОШ №3 м. Берислав Херсонської області.

З невідомих причин не прибула на змагання четверта команда - представниця Одеської області.

На урочистому відкритті турніру команди привітали:

Олександр Мандра, перший заступник голови Бериславської районної державної адміністрації;

Валерій Корибут, заступник начальника відділу омвіти, молоді та спорту Бериславської райдержадміністрації;

Юрій Сорочинський, директор Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва, депутат та голова постійної комісії Бериславської районної ради;

Роль В'ячеслав Анатолійович, голова Херсонська обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України, виконавчий директор обласної дитячо-юнацька футбольної ліги, головний суддя змагання.

Так як на змагання не прибула одна команда інші команди змагалися у перший день у змаганні з елементів техніки гри у футбол - жонглюванні м'яча, ударах на точність та дальність. Від кожної команди у змаганні брали участь по 3 гравця.

Переможцем у змаганні у жонглюванні м'ячем став Данило Андрющенко з команди «Славія» м. Берислав з результатом 74 раза, в ударах на дальність його одноклубник і капітан команди Олег Чуйко - 34 метра, на точність Степан Ковальський з команди «Молнія» м. Бердянськ 5 точних ударів і додатково ще 3 точних удари.

За регламентом змагань команди у другий зіграли між собою за коловою системою в одне коло (було зіграно 3 матчі по 2 матчі зіграла кожна команда).

У результаті проведених І місце посіла команда«Славія» ЗОШ №3 м. Берислав Херсонської області. Цим вона здобула право участі у Всеукраїнських фінальних змаганнях, які відбудуться 24 - 25 травня 2016 року на «Львів - арені».

На ІІ місці команда «Молнія» ЗОШ №20 м. Бердянськ Запорізької області, на ІІІ - «Олімп» Голицинівська ЗОШ Жовтневого району Миколаївської області.

На урочистому закритті змагання командам, що посіли ІІ і ІІІ були вручені пам'ятні призи і дипломи, гравцям цих команд також цінні призи і дипломи асоціації аматорського футболу України та спонсорів змагання.

Були також вручені призи і дипломи переможцям змагань з елементів техніки гри у футбол та кращим гравцям у кожній команді - Олександру Ткаченку «Молнія», Олегу Тодесейчуку «Олімп» та Кирилу Кононенку «Славія».

 

Теги: спорт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина