На Херсонщині відбулася ІV Всеукраїнська літня школа адвокації для бібліотекарів

На Херсонщині відбулася ІV Всеукраїнська літня школа адвокації для бібліотекарів
29 июня 2016 года.

З 21 по 25 червня 2016 року у смт. Лазурне Скадовського району Херсонської області відбулася ІV Всеукраїнська літня школа адвокації для бібліотекарів «Нова хвиля». Організатор Школи - Українська бібліотечна асоціація.

Про це повідомляється на сторінці Херсонської централізованої бібліотечної системи у фейсбуці.

Учасників привітно зустрів Херсон та колеги з Херсонської ОУНБ ім. О. Гончара на чолі з Генеральним директором Н.І. Коротун. Цікаву екскурсію по книгозбірні провели для 30 бібліотечних працівників з усіх куточків України.

Кожен ранок «школярів» розпочинався бібліобудильником (ранковою зарядкою), який започатковував новий день, сповнений сучасних та інноваційних знань, креативних ідей та ближчих знайомств. Як у справжній школі, пролунав перший дзвоник та вітання від Президента Української бібліотечної асоціації І. О. Шевченко.


Учасниками школи були професори, директори бібліотек, представники бібліотек з різних куточків України. Побувати на «бібліотечному зльоті» пощастило і працівнику Херсонської централізованої бібліотечної системи. Протягом п'яти днів слухали лекції, обмінювалися досвідом, розробляли нову адвокаційну стратегію УБА тощо. «Школярів» навчали Загуменна В.В. - професор, Заслужений працівник культури, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри інформаційних комунікацій та бібліотекознавства Інституту публічного управління та кадрової політики НАКККіМ; Лугова Л.А. - директор Львівської обласної бібліотеки для дітей; Барабаш С.І. - кандидат наук з соціальних комунікацій, вчений секретар НТБ ім. Г.І. Денисенка НТУУ «КПІ»; Синиця Н.М. - директор Хмельницької ОУНБ; Шевченко І.О. - президент УБА та інші.

Озброївшись теоретичними знаннями, практики проводили польові бібліодослідження «Літо. Пляж. Бібліотека. Що читають у Лазурному на пляжі влітку», а теоретики обговорювали написання майбутньої Програми УБА з адвокації на 2017-2021 р.р. Також проводили флешмоб у морі, акцію «Бібліорозваги на піску» (ліпили з дітками символічну книгу з піску, грали у різні ігри «Море хвилюється», "фрізбі", волейбол тощо), обмінювались досвідом та заряджались позитивною енергією для подальших звершень на професійній ниві. А вечорами на Лазурному морі були посиденьки, поетичний слем «Море вітром горить горизонт» і звичайно випускний бал.

Кожен із учасників отримав сертифікат про проходження професійного навчання у IV Всеукраїнській літній школі адвокації для бібліотекарів «Нова хвиля».

Теги: ЦБС, УБА
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости