На Херсонщині відбулась акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

На Херсонщині відбулась акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
26 апреля 2016 года.

25 квітня у смт Чаплинка в навчально-виховному комплексі «Чаплинська школа-гімназія» в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» відбувся відкритий урок, під час якого висвітлювалась тематика з безпеки життєдіяльності. Аудиторія в залі із 120 хлопчиків та дівчаток, які навчаються у молодшій школі, виявилась досить допитливою.

Після перегляду фільму «Пожежа в кімнаті» заступнику начальника 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини Роману Ляному довелось відповідати на численні запитання школярів. Зокрема, де знаходиться місцева пожежна частина, яка техніка у рятувальників, як швидко пожежні повинні виїхати із підрозділу за викликом, як часто їм доводиться виїжджати на різні надзвичайні події тощо. Після такого діалогу представник рятувального відомства наголосив на тому, що в області виникає багато займань на відкритих територіях, у лісостеповій зоні через необережне поводження з вогнем. Тому потрібно дотримуватись правил пожежної безпеки не лише в приміщеннях, а й на вулиці, оскільки в сухий та теплий період достатньо іскри, щоб зайнялась суха трава. Зупинився рятувальник і на розповіді про вибухонебезпечні предмети. Ця тема також виявилась досить цікавою дітям.

Оскільки захід відбувся напередодні 30-ї річниці з дня катастрофи на Чорнобильскій атомній електростанції, то було згадано про подвиг перших ліквідаторів цієї жахливої катастрофи. Детально про ці події діти змогли дізнатися також при перегляді фільму.

Наприкінці заходу школярі отримали пам'ятки з пожежної безпеки та з роз'яснення дій на випадок виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів.

Теги: дети
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап