На Херсонщині у грудні до продажу підготовлено права оренди 34 земельних ділянок сільгосппризначення державної власності


6 декабря 2016 года.

Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області підготували перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди на які виставлено на торги у грудні. До нього входять 34 земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства. Їх загальна площа становить понад 2,7 тис. га у 10 районах області.

Найбільше - 13 земельних ділянок - пропонується для оренди в Чаплинському районі, 5 - у Каланчацькому, 4 - у Новотроїцькому, 3 - у Великоолександрівському, по дві - у Бериславському, Каховському та Олешківському, по одній - у Білозерському, Великолепетиському та Генічеському районах.

Загальний стартовий розмір річної орендної плати становить майже 3 млн гривень. Стартова відсоткова ставка - 4% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости