На Херсонщині тренуються мінометники (відео)


13 ноября 2020 года.

Мінометні підрозділи зі складу угрупування військ, яке підпорядковане Командуванню об'єднаних сил Збройних Сил України, щодня вдосконалюють індивідуальну підготовку та тренуються діяти у складі розрахунків.

В ході практичних занять, на одному із полігонів Херсонщини, українські військовослужбовці зосереджено відпрацьовують і доводять до автоматизму кожну деталь, - зазначив командувач об'єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Мінометні розрахунки відпрацьовують здійснення маршу, розгортання, підготовку вихідних даних для стрільби, а також переміщення на інші позиції після виконання вогневих завдань задля артилерійської підтримки загальновійськових підрозділів.

За словами командувача, у роботі розрахунку необхідна максимальна злагодженість, щоб усі працювали, як один єдиний механізм, адже у бойових умовах ворог досить швидко вираховує позиції, з яких ведеться вогонь, тому швидкісь відпрцювання нормативу - є одним з основних завдань.

- Навчальні нормативи виконувалися з урахуванням часу і досвіду, отриманого під час ведення бойових дій в районі проведення Антитерористичної операції та операції Об'єднаних сил. Розрахунки мінометних підрозділів повністю виконали поставлені навчальні завдання і показали належний рівень індивідуальної та групової підготовки, - підсумував генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Теги: армія
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап