На Херсонщині стартує унікальна програма семінарів для жінок «Шлях назустріч»

На Херсонщині стартує унікальна програма семінарів для жінок «Шлях назустріч»
8 июня 2016 года.

9 червня 2016 року в м. Скадовськ відбудеться урочисте відкриття унікальної програми семінарів для жінок - внутрішньопереселених осіб на Херсонщині, жінок, чиї чоловіки виконували чи виконують свій громадянський обов'язок у зоні проведення антитерористичної операції, а також усіх бажаючих пізнати себе, відновити власні ресурси та навчитися завжди досягати поставленої мети під промовистою назвою «Миротворення в Україні: Шлях назустріч».

Унікальність програми полягає в тому, що такий проект започатковується на Україні вперше й поки що лише на території Херсонського регіону.

Психологічні та соціально-психологічні тренінги проводитимуть спеціально навчені місцеві херсонські спеціалісти - 10 психологів-волонтерів, жінки, які не вперше подають руку допомоги нашим співвітчизникам, учасникам АТО та внутрішньопереселеним особам. Вони навчать, допоможуть, вислухають і зрозуміють, адже не на словах знають, через що доводиться проходити переселенцям, та які психологічні, моральні та соціальні бар'єри постають у свідомості людей, яким довелося покинути рідні домівки та пережити жахи військових дій. Кожен семінар розрахований на 50 учасниць. Програма розрахована на 6 місяців і повинна охопити всі районні центри Херсонщини.

Мета проведення психологічних тренінгів, групових занять та семінарів - створити умови для пошуку та відновлення жінками-переселенцями моральних ресурсів для більш ефективної соціально-психологічної адаптації в реаліях, що нині для них склалися.

Програма включає в себе 2 основні частини: тренінги «Шлях до себе» та «Цілепокладання». Практичні результати роботи стануть основою для наукової статті, що буде створена та розміщена на сторінках галузевих періодичних видань.

Програма «Миротворення в Україні: Шлях назустріч» розроблена та впроваджується за ініціативи Громадської організації «Спілка жінок Херсонщини», за підтримки Психологічної майстерні "ФаМіЛя" та за підтримки Спілки жінок України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости