На Херсонщині стартує «Марафон 2019: енергоефективна та безпечна громада»


10 июля 2019 года.

11 липня ц.р. стартує Проект Асоціації ОТГ «Марафон 2019: енергоефективна та безпечна громада».

Його метою є визначення проблематики та можливостей розвитку у сфері безпеки та енергоефективності об'єднаних територіальних громад, а також презентація кращих практик у зазначених напрямках.

Серед основних завдань "Марафону 2019":
· навчальні тренінги з енергоменеджменту для представників ОТГ у трьох областях України;
· допомога ОТГ в створенні власної системи енергоменеджменту;
· популяризація та роз'яснення методики взаємодії громади та Фонду Енергоефективності;
· можливості та приклади застосування альтернативних джерел енергії, які впливають на безпеку та комфортне життя в громаді;
· проведення конкурсів з енергоефективності та альтернативних джерел енергії;
· новітні рішення від партнерів проекту французької компанії Proaccess в сфері безпеки та данської компанії "Danfoss" в сфері модернізації системи теплопостачання.

Одне із стратегічних завдань Асоціації об'єднаних територіальних громад - сприяння створенню безпечного середовища в громадах.
Сьогодні «безпечна» громада - це, в першу чергу, енергоефективна громада, яка ставить собі за мету проведення якісної термомодернізації муніципальних об'єктів, об'єктів жилого фонду, використовуючи новітні технології та рішення, займається енергонезалежністю і прагне замінити газ на альтернативні види палива з використанням альтернативних джерел енергії, а також піклується про безпеку місцевих жителів та їх комфортне життя.

Марафон проводиться за підтримки: Держенергоефективності; Директорату енергоефективності Мінрегіону; Фонду з енергоефективності; Регіонального центру міжнародних проектів та програм Харківського Національного університету ім. В.Н. Каразіна; Біоенергетичної асоціації України; Укргазбанку; проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», який реалізується в Україні компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH; ТОВ «Ондулін Будівельні матеріали»; Proaccess, Данфосс Україна.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап